Продукція > ITT CANNON, LLC > CIR030FP-32A-5P-F80
CIR030FP-32A-5P-F80 ITT Cannon, LLC
Veam_CIR_Cat.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 80A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 5
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 32-A5
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 80A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 5, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 32-A5, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.