CIS10P700AC
CIS10P700AC Samsung Electro-Mechanics
CIS10P.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 0603 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 0603 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIS10P700AC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIS10P700AC CIS10P700AC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIS10P.pdf Description: FERRITE BEAD 70 OHM 0603 4LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1