CIS21J121NE
CIS21J121NE Samsung Electro-Mechanics
CIS_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIS21J121NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIS21J121NE CIS21J121NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIS_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 5A
Number of Lines: 1