Продукція > CIS > CIS41P600NE
CIS41P600NE
CIS_ds.pdf
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CIS41P600NE
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1806 (4516 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.071" (1.80mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIS41P600NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIS41P600NE CIS41P600NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIS_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.071" (1.80mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz