CJH1250J39RJ
CJH1250J39RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJH 1250W 39R 5% LEAD
Power (Watts): 1250W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 2.638" W (400.00mm x 67.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 39 Ohms
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - CJH1250J39RJ - Widerstand, 39 ohm, CJH Series, 1.25 kW, ± 5%, Radial bedrahtet, 850 VDC, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 38mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassismontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 1.25kW, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 39ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Radial bedrahtet, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 400mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CJH Series, productTraceability: No, Nennspannung: 850VDC, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 67mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH1250J39RJ CJH1250J39RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 1250W 39R 5% Lead
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CJH1250J39RJ CJH1250J39RJ Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 4599021.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - CJH1250J39RJ - Widerstand, 39 ohm, CJH Series, 1.25 kW, ± 5%, Radial bedrahtet, 850 VDC
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 38mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassismontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 1.25kW
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 39ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Radial bedrahtet
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 400mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CJH Series
productTraceability: No
Nennspannung: 850VDC
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 67mm