CJH1250J680RJ
CJH1250J680RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJH 1250W 680R 5% LEAD
Packaging: Box
Power (Watts): 1250W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 2.638" W (400.00mm x 67.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 680 Ohms
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: CJH 1250W 680R 5% LEAD, Packaging: Box, Power (Watts): 1250W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 15.748" L x 2.638" W (400.00mm x 67.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm), Part Status: Active, Resistance: 680 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH1250J680RJ CJH1250J680RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 1250W 680R 5% Lead