CJH1500J100RJ
CJH1500J100RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 1500W 100R 5% Lead
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CJH 1500W 100R 5% LEAD, Packaging: Box, Power (Watts): 1500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 19.488" L x 2.638" W (495.00mm x 67.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm), Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH1500J100RJ CJH1500J100RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English Description: CJH 1500W 100R 5% LEAD
Packaging: Box
Power (Watts): 1500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 19.488" L x 2.638" W (495.00mm x 67.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.535" (39.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms