CJH3000J270RJ
CJH3000J270RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJH 3000W 270R 5% LEAD
Power (Watts): 3000W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 4.055" W (400.00mm x 103.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 Ohms
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: CJH 3000W 270R 5% LEAD, Power (Watts): 3000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 15.748" L x 4.055" W (400.00mm x 103.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm), Part Status: Active, Resistance: 270 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH3000J270RJ CJH3000J270RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 3000W 270R 5% Lead