CJH3000J330RJ
CJH3000J330RJ CGS - TE CONNECTIVITY
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: CGS - TE CONNECTIVITY
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - CJH3000J330RJ - Widerstand, 330 ohm, CJH Series, 3 kW, ± 5%, Radial bedrahtet, 850 VDC
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 52mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassismontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 3kW
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 330ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Radial bedrahtet
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 400mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CJH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 850VDC
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 103mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - CJH3000J330RJ - Widerstand, 330 ohm, CJH Series, 3 kW, ± 5%, Radial bedrahtet, 850 VDC, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 52mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassismontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 3kW, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 330ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Radial bedrahtet, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 400mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CJH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 850VDC, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 103mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH3000J330RJ CJH3000J330RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English Description: CJH 3000W 330R 5% LEAD
Power (Watts): 3000W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 4.055" W (400.00mm x 103.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 330 Ohms
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
CJH3000J330RJ CJH3000J330RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy Tyco Electronics_06-30-2025_CJH_Series.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 3000W 330R 5% Lead