CJH4000J680RJ
CJH4000J680RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJH 4000W 680R 5% LEAD
Power (Watts): 4000W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 17.717" L x 4.055" W (450.00mm x 103.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 680 Ohms
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CJH 4000W 680R 5% LEAD, Power (Watts): 4000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 17.717" L x 4.055" W (450.00mm x 103.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm), Part Status: Active, Resistance: 680 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH4000J680RJ CJH4000J680RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 4000W 680R 5% Lead