CJH5000J180RJ
CJH5000J180RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773309_9_B-3002465.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount CJH 5000W 180R 5% Lead
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CJH 5000W 180R 5% LEAD, Power (Watts): 5000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 21.654" L x 4.055" W (550.00mm x 103.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm), Resistance: 180 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJH5000J180RJ CJH5000J180RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-9&DocType=DS&DocLang=English Description: CJH 5000W 180R 5% LEAD
Power (Watts): 5000W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 21.654" L x 4.055" W (550.00mm x 103.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 2.087" (53.00mm)
Resistance: 180 Ohms