CJP1000J270RJ
CJP1000J270RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 1000W 270R 5% LEAD
Power (Watts): 1000W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 2.362" W (400.00mm x 60.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 Ohms
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CJP 1000W 270R 5% LEAD, Power (Watts): 1000W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 15.748" L x 2.362" W (400.00mm x 60.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Part Status: Active, Resistance: 270 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJP1000J270RJ CJP1000J270RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 1000W 270R 5% Lead