CJP1000J3R3J
CJP1000J3R3J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 1000W 3R3 5% LEAD
Power (Watts): 1000W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 15.748" L x 2.362" W (400.00mm x 60.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.3 Ohms
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - CJP1000J3R3J - Widerstand, 3.3 ohm, CJP Series, 1 kW, ± 5%, Radial bedrahtet, 850 V, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 30mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Chassismontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 1kW, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 3.3ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Widerstandstoleranz: 5%, Widerstandsanschlüsse: Radial bedrahtet, Temperaturkoeffizient: 200ppm/C, Produktlänge: 400mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CJP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 850V, Betriebstemperatur, max.: 250°C, Produktbreite: 60mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJP1000J3R3J CJP1000J3R3J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_8_B.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 1000W 3R3 5% Lead
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CJP1000J3R3J CJP1000J3R3J Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 3777547.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - CJP1000J3R3J - Widerstand, 3.3 ohm, CJP Series, 1 kW, ± 5%, Radial bedrahtet, 850 V
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 30mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Chassismontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 1kW
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 3.3ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Widerstandstoleranz: 5%
Widerstandsanschlüsse: Radial bedrahtet
Temperaturkoeffizient: 200ppm/C
Produktlänge: 400mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CJP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 850V
Betriebstemperatur, max.: 250°C
Produktbreite: 60mm