CJP200J1R8J
CJP200J1R8J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 200W 1R8 5% LEAD
Power (Watts): 200W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 6.496" L x 2.362" W (165.00mm x 60.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Resistance: 1.8 Ohms
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: CJP 200W 1R8 5% LEAD, Power (Watts): 200W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 6.496" L x 2.362" W (165.00mm x 60.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Resistance: 1.8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJP200J1R8J CJP200J1R8J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_8_B-3002526.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 200W 1R8 5% Lead