CJP200J270RJ
CJP200J270RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 200W 270R 5% LEAD
Power (Watts): 200W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 6.496" L x 2.362" W (165.00mm x 60.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 270 Ohms
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: CJP 200W 270R 5% LEAD, Power (Watts): 200W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 6.496" L x 2.362" W (165.00mm x 60.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Part Status: Active, Resistance: 270 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJP200J270RJ CJP200J270RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 200W 270R 5% Lead