CJP600J390RJ
CJP600J390RJ TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773309_8_B-3002526.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 600W 390R 5% Lead
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CJP 600W 390R 5% LEAD, Power (Watts): 600W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm), Part Status: Active, Resistance: 390 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJP600J390RJ CJP600J390RJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English Description: CJP 600W 390R 5% LEAD
Power (Watts): 600W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.220" (31.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 390 Ohms