CJP60J15RJ
CJP60J15RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773309-8&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: CJP 60W 15R 5% LEAD
Power (Watts): 60W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular, Wire Leads
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 4.528" L x 1.575" W (115.00mm x 40.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 15 Ohms
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CJP 60W 15R 5% LEAD, Power (Watts): 60W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Wire Leads, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 4.528" L x 1.575" W (115.00mm x 40.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 15 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CJP60J15RJ CJP60J15RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773309_8_B-3002526.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount CJP 60W 15R 5% Lead