CK05BX102KTR1
CK05BX102KTR1 KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000PF 200V 10% 5.08 MM
на замовлення 2080 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK05BX102KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX102KTR1 CK05BX102KTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000PF 200V 10%