CK05BX103KTR2
CK05BX103KTR2 KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .01uF LS=5.08mm 10%
на замовлення 2541 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK05BX103KTR2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX103KTR2 CK05BX103KTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components ck05-06.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності