CK05BX104KTR1
CK05BX104KTR1 KYOCERA AVX
CK05-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX104KTR1 CK05BX104KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05-06.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Mounting Type: Through Hole
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CK05BX104KTR1 CK05BX104KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05_06.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .1uF LS=5.08mm 1 0%
Мінімальне замовлення: 2
CK05BX104KTR1 CK05BX104KTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components ck05-06.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності