Продукція > KYOCERA AVX > CK05BX104KTR1B
CK05BX104KTR1B
CK05BX104KTR1B KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MOLDED RADIAL STD
на замовлення 2437 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK05BX104KTR1B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX104KTR1B Виробник : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R