Продукція > KEMET > CK05BX121K
CK05BX121K
CK05BX121K KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 120 pF BX 10% 5.08 mm CK05
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK05 120pF 200volts 10% 5.08 mm L/S.
Інші пропозиції CK05BX121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX121K CK05BX121K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK05 120pF 200volts 10% 5.08 mm L/S
на замовлення 3069 шт:
CK05BX121K CK05BX121K Виробник : Cornell Dubilier - CDE CKR-30271.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 120 pF 110/125Vac 12X20.5 NCNR