Продукція > KEMET > CK05BX122K
CK05BX122K
CK05BX122K KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200 pF BX 10% 5.08 mm CK05
на замовлення 483 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK05BX122K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX122K CK05BX122K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 10%
на замовлення 820 шт:
CK05BX122K CK05BX122K Виробник : Cornell Dubilier - CDE CKR-30271.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK05 1200pF 100volts X7R 10%