CK05BX271K
CK05BX271K KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013562696-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - CK05BX271K - Keramikvielschichtkondensator, 270 pF, 200 V, ± 10%, Radial bedrahtet, X7R, 5.08 mm
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 4.83
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: NO
Anschlussabstand: 5.08
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 4.83
euEccn: NLR
Kapazität: 270
Spannung (DC): 200
Produktpalette: CK05
productTraceability: No
Produktdurchmesser: -
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125
Produktbreite: 2.29
SVHC: Lead (19-Jan-2021)
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - CK05BX271K - Keramikvielschichtkondensator, 270 pF, 200 V, ± 10%, Radial bedrahtet, X7R, 5.08 mm, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 4.83, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: NO, Anschlussabstand: 5.08, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 4.83, euEccn: NLR, Kapazität: 270, Spannung (DC): 200, Produktpalette: CK05, productTraceability: No, Produktdurchmesser: -, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: 2.29, SVHC: Lead (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX271K CK05BX271K Виробник : KEMET F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 270 pF BX 10% 5.08 mm CK05
на замовлення 107 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CK05BX271K CK05BX271K Виробник : KYOCERA AVX CK05-06.pdf Description: CAP CER 270PF 200V BX RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Thickness (Max): 0.090" (2.29mm)
Part Status: Active
Capacitance: 270 pF
на замовлення 319 шт:
Мінімальне замовлення: 4
CK05BX271K CK05BX271K Виробник : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 270PF 200V 10% 5.08MM
на замовлення 459 шт:
Мінімальне замовлення: 4
CK05BX271K CK05BX271K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 270 pF BX 10 % 5.08 mm