Продукція > KEMET > CK05BX273K
CK05BX273K
CK05BX273K KEMET
CK05BX273K?lang=en
Виробник: KEMET
Description: KEMET - CK05BX273K - Keramikvielschichtkondensator, 0.027 µF, 50 V, ± 10%, PC-Pin, X7R, 5.08 mm
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 5.973mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: NO
Anschlussabstand: 5.08mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 4.83mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.027µF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: CK05 MIL-C-11015/18 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: -
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.29mm
SVHC: Lead (04-Feb-2026)
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - CK05BX273K - Keramikvielschichtkondensator, 0.027 µF, 50 V, ± 10%, PC-Pin, X7R, 5.08 mm, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 5.973mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: NO, Anschlussabstand: 5.08mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 4.83mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.027µF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: CK05 MIL-C-11015/18 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: -, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.29mm, SVHC: Lead (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX273K CK05BX273K Виробник : KEMET F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.027 uF BX 10% 5.08 mm CK05
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CK05BX273K CK05BX273K Виробник : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .027UF 50V 10% 5.08MM
на замовлення 842 шт:
Мінімальне замовлення: 3
CK05BX273K Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
CK05BX273K CK05BX273K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .027uF BX 10 % 5.08 mm