CK05BX330KTR1
CK05BX330KTR1 KYOCERA AVX Components
ck05-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 33pF 200V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 33pF LS=5.08mm 10%.
Інші пропозиції CK05BX330KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX330KTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CK05BX330KTR1 CK05BX330KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 33pF LS=5.08mm 10%