Продукція > KEMET > CK05BX472M
CK05BX472M
CK05BX472M KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 V 4700 pF BX 20% 5.08 mm CK05
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK05BX472M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX472M CK05BX472M Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 20%