Продукція > KEMET > CK05BX682K
CK05BX682K
CK05BX682K KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6800 pF BX 10% 5.08 mm CK05
на замовлення 382 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK05 6800pF 100volts 10% 5.08 mm L/S.
Інші пропозиції CK05BX682K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK05BX682K CK05BX682K Виробник : Cornell Dubilier - CDE CKR-30271.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded MONO CAP 100V 6800PF
на замовлення 53 шт:
CK05BX682K CK05BX682K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK05 6800pF 100volts 10% 5.08 mm L/S
CK05BX682K CK05BX682K Виробник : KEMET CK05BX682K.pdf Description: CAP CER 6800PF 50V 10% RADIAL