CK06BX103K-CUT
CK06BX103K-CUT KYOCERA AVX Components
ck0506.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 200V BX 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk