CK06BX103KTR1
CK06BX103KTR1 KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .01UF 200V 10% 5.08M M
на замовлення 2395 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK06 0.01uF 200volts 10% 5.08 mm L/S.
Інші пропозиції CK06BX103KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX103KTR1 CK06BX103KTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK06 0.01uF 200volts 10% 5.08 mm L/S