CK06BX104KTR1
CK06BX104KTR1 KYOCERA AVX
CK05-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 2081 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX104KTR1 CK06BX104KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05_06.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .1uF LS=5.08mm 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CK06BX104KTR1 CK06BX104KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05-06.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Mounting Type: Through Hole
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF