CK06BX105KTR1
CK06BX105KTR1 KYOCERA AVX Components
ck0506.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.0UF 50V 10% 5.08MM.
Інші пропозиції CK06BX105KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX105KTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CK06BX105KTR1 CK06BX105KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05_06-3180406.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.0UF 50V 10% 5.08MM