Продукція > KEMET > CK06BX123K
CK06BX123K
CK06BX123K KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.012 uF BX 10% 5.08 mm CK06
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK06BX123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX123K CK06BX123K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 12000pF 10%