CK06BX224KPDIP
CK06BX224KPDIP KYOCERA AVX Components
ck0506.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C Bag