CK06BX224KTR1
CK06BX224KTR1 KYOCERA AVX
CK05-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .22UF 50V 10% 5.08MM
на замовлення 1773 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 50V BX RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 0.22 µF.
Інші пропозиції CK06BX224KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX224KTR1 CK06BX224KTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components ck0506.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
CK06BX224KTR1 Виробник : KYOCERA AVX CK05-06.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V BX RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 0.22 µF