CK06BX224KTR2
CK06BX224KTR2 KYOCERA AVX Components
ck05-06.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R