CK06BX224MTR1
CK06BX224MTR1 KYOCERA AVX
CK05_06-3180406.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 220KpF LS=5.08mm 20%
на замовлення 1101 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK06BX224MTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX224MTR1 CK06BX224MTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20%