CK06BX272K
CK06BX272K KYOCERA AVX Components
ck0506.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0027uF 200V BX 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 2700 pF BX 10 % 0.2 in.
Інші пропозиції CK06BX272K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX272K Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
CK06BX272K CK06BX272K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 2700 pF BX 10 % 0.2 in