CK06BX273KTR1
CK06BX273KTR1 KYOCERA AVX Components
ck0506.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.027uF 100V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .027uF BX 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції CK06BX273KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX273KTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
CK06BX273KTR1 CK06BX273KTR1 Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .027uF BX 10 % 5.08 mm