Продукція > KEMET > CK06BX333K
CK06BX333K
CK06BX333K KEMET
CK06BX333K?lang=en
Виробник: KEMET
Description: KEMET - CK06BX333K - Keramikvielschichtkondensator, 0.033 µF, 100 V, ± 10%, Radial bedrahtet, X7R, 5.08 mm
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 2.29mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: -
rohsCompliant: NO
Anschlussabstand: 5.08mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 7.37mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.033µF
Spannung (DC): 100V
Produktpalette: CK05 MIL-C-11015/18 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: -
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 7.37mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - CK06BX333K - Keramikvielschichtkondensator, 0.033 µF, 100 V, ± 10%, Radial bedrahtet, X7R, 5.08 mm, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 2.29mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: -, rohsCompliant: NO, Anschlussabstand: 5.08mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 7.37mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.033µF, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: CK05 MIL-C-11015/18 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: -, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 7.37mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX333K CK06BX333K Виробник : KEMET F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.033 uF BX 10% 5.08 mm CK06
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 640 шт:
Мінімальне замовлення: 2
CK06BX333K CK06BX333K Виробник : AVX ck05-06-776191.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 33000pF 10%
на замовлення 902 шт:
CK06BX333K CK06BX333K Виробник : Cornell Dubilier - CDE CKR-30271.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded CK06 0.033uF 50volts X7R 10%