Продукція > AVX > CK06BX473KTR1
CK06BX473KTR1
CK06BX473KTR1 AVX
ck05-06-776191.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts .047uF 10%
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK06BX473KTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK06BX473KTR1 CK06BX473KTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components ck0506.pdf Cap Ceramic 0.047uF 100V BX 10% Radial 5.08mm 125°C T/R