CK12BX331K
CK12BX331K KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 330PF 100V 10%
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK12BX331K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK12BX331K CK12BX331K Виробник : Kemet f3101_mil-prf-39014.pdf Cap Ceramic 330pF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
CK12BX331K CK12BX331K Виробник : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 330pF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk