CK13BX223K
CK13BX223K KYOCERA AVX
CK12_16-3162623.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 22KpF 10%
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 22000pF 10% Axial.
Інші пропозиції CK13BX223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK13BX223K CK13BX223K Виробник : AVX CK12-16-1016903.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 22000pF 10% Axial
на замовлення 485 шт:
CK13BX223K CK13BX223K Виробник : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 0.022uF 50V BX 10% Axial 125°C Bulk