Продукція > KEMET > CK14BX473K
CK14BX473K
CK14BX473K Kemet
f3101_mil-prf-39014.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic 0.047uF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CK14BX473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK14BX473K CK14BX473K Виробник : KYOCERA AVX Components 239ck05-16.pdf Cap Ceramic 0.047uF 100V BX 10% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
CK14BX473K Виробник : AVX Corporation CK12-16.pdf Description: CAP CER 0.047UF 100V BX AXIAL