Продукція > TDK > CK45-B3AD102KYGNA
CK45-B3AD102KYGNA
CK45-B3AD102KYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 0.001uF 1000V B 10% (6 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C Bulk
на замовлення 1731 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3AD102KYGNA - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD102KYGNA CK45-B3AD102KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
CK45-B3AD102KYGNA CK45-B3AD102KYGNA Виробник : TDK 3919277.pdf Description: TDK - CK45-B3AD102KYGNA - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 37
CK45-B3AD102KYGNA CK45-B3AD102KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 1kV 1000pF B 10% LS:5mm
Мінімальне замовлення: 15
CK45-B3AD102KYGNA CK45-B3AD102KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic Single 0.001uF 1000V B 10% (6 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C Bulk
Мінімальне замовлення: 27