Продукція > TDK > CK45-B3AD102KYVNA
CK45-B3AD102KYVNA
CK45-B3AD102KYVNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3AD102KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD102KYVNA CK45-B3AD102KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic 0.001uF 1000V B 10%( 6 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C T/R
Кількість Ціна
CK45-B3AD102KYVNA CK45-B3AD102KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: TDK - CK45-B3AD102KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 43
CK45-B3AD102KYVNA CK45-B3AD102KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 1kV 1000pF B 10% LS:5mm
Мінімальне замовлення: 15
CK45-B3AD102KYVNA CK45-B3AD102KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 752 шт:
Мінімальне замовлення: 15
на замовлення 261 шт:
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 261 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CK45-B3AD102KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1000pF; 1kV; ±10%; THT; 5mm; Ø: 6mm; Ø6x5mm; H: 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1nF
Operating voltage: 1kV
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -25...125°C
Height: 5mm
Diameter: 6mm
Body dimensions: Ø6x5mm