Продукція > TDK > CK45-B3AD151KYVNA
CK45-B3AD151KYVNA
CK45-B3AD151KYVNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Disc Type Capacitors with Lead (High Voltage Ceramic Capacitors)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD151KYVNA CK45-B3AD151KYVNA Виробник : TDK Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 150pF B 10% LS:5mm