Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3AD152KYVNA
CK45-B3AD152KYVNA
CK45-B3AD152KYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3AD152KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 1500 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, PC-Pin, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 1500pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: Boric acid (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD152KYVNA CK45-B3AD152KYVNA Виробник : TDK 3919277.pdf Description: TDK - CK45-B3AD152KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 1500 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, PC-Pin
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 1500pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: Boric acid (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
CK45-B3AD152KYVNA CK45-B3AD152KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 1kV 1500pF B 10% LS:5mm
на замовлення 799 шт:
Мінімальне замовлення: 13
CK45-B3AD152KYVNA CK45-B3AD152KYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF