Продукція > TDK > CK45-B3AD221KYGNA
CK45-B3AD221KYGNA
CK45-B3AD221KYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 220pF B 10% LS:5mm
на замовлення 2537 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD221KYGNA CK45-B3AD221KYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF