Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3AD331KYVNA
CK45-B3AD331KYVNA
CK45-B3AD331KYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 330 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3AD331KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 330 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, PC-Pin, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 330pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD331KYVNA CK45-B3AD331KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: TDK - CK45-B3AD331KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 330 pF, 1 kV, ± 10%, B, 5 mm, PC-Pin
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 330pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
CK45-B3AD331KYVNA CK45-B3AD331KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 330pF B 10% LS:5mm
Мінімальне замовлення: 13
CK45-B3AD331KYVNA CK45-B3AD331KYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 330 pF